KREDYTY GOTÓWKOWE ONLINE

KREDYTY GOTÓWKOWE WARSZAWA

Kredyty gotówkowe to kredyty dla każdego na dowolny cel. Pożyczki tego typu charakteryzują się dużą rozpiętością, jeśli chodzi o dostępne kwoty. Te zależą od oceny zdolności kredytowej kredytobiorcy. Kredyty gotówkowe to świetny sposób na pozyskanie dodatkowej gotówki na zakup samochodu, remont czy organizację imprez rodzinnych i okolicznościowych.

Kredyty gotówkowe to najpopularniejsze produkty oferowane przez banki. Nasze porównywarki kredytowe prezentują najlepsze oferty dostępne na rynku. Jesteśmy otwarci na współpracę z wszystkimi bankami w celu przedstawienia Wam rzeczywiście najlepszych dostępnych ofert.

Kredyty gotówkowe Warszawa to jedne z najlepszych porównywarek internetowych. Bez wychodzenia z domu sprawdzicie najlepszą dla Was ofertę kredytu gotówkowego i wypełnicie wniosek siedząc w wygodnym fotelu. Wystarczy czekać na kontakt banku.

Nasze oferty przeznaczone są dla osób z Warszawy i całego województwa mazowieckiego, ale są odpowiednie także dla mieszkańców każdego regionu Polski.

Wśród ofert prezentowanych na Kredyty gotówkowe Warszawa znajdziecie oferty wszystkich znanych na polskim rynku banków. Wszelkie dokładne warunki, na których bank będzie mógł udzielić Państwu kredytu dostępne będą po wypełnieniu wniosku online. Specjaliści z banku skontaktują się z Pańśtwem i poinstruują co zrobić w kolejnych krokach starania się o dodatkową gotówkę na każdy cel.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych porównywarek kredytowych i wybrania najkorzystniejszej oferty.

POLECANE OFERTY

Alior Bank – Pożyczka kosmiczna

 • oprocentowanie 0% dla aktywnie korzystających z Konta Jakże Osobistego i karty
 • kwota maksymalna 20 tys. zł
 • okres kredytowania do 2 lat
 • RRSO 9,9%

BNP Paribas – kredyt gotówkowy na różne potrzeby

 • jeden kredyt na dowolne pragnienia do 200 000 zł
 • 0% prowizji
 • promocja: 2 ostatnie lata bez odsetek dla kredytów powyżej 5 lat
 • RRSO 9,99%

PKO Bank Polski – pożyczka gotówkowa dla każdego

 • od 500 zł do 200 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami)
 • bez zaświadczeń do 24 000 zł (wraz z kredytowanymi kosztami)
 • wypłata gotówki nawet w dniu wypełnienia wniosku

City Handlowy – pożyczka gotówkowa

 • sprawdzenie zdolności kredytowej, decyzja online i gwarantowana cena bez wychodzenia z domu
 • gotówka do nawet 150 000 zł na dowolny cel
 • wygodny, długi okres kredytowania nawet do 8 lat
 • RRSO 8,83%

Kredyty gotówkowe Warszawa – informacje

Kredyty gotówkowe to jeden z najpopularniejszych produktów finansowych na rynku finansowym. Banki przyznają bowiem konkretną kwotę na dowolny cel. Uzyskując pożyczkę możemy dodatkowe finanse przeznaczyć na remont, wakacje, nowy samochód albo jego naprawę. Tak naprawdę nie ma konkretnych kategorii kosztów, które ograniczałyby nasze potrzeby.

Dużą zaletą kredytu gotówkowego, także tego, o który wnioskujemy przez Internet, jest czas jego uzyskania. Jeśli potwierdzimy nasze dochody i nie mamy żadnych zaległości w innych instytucjach, prawdopodobnie pozytywna decyzja kredytowa przyjdzie bardzo szybko. Bardzo często, jeśli podpiszemy umowę kredytową wraz z otwarciem konta bankowego, pieniądze znajdą się na nim nawet w jeden dzień. Kredyt gotówkowy online to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują szybko dodatkowej gotówki.

Kto może otrzymać kredyt gotówkowy? Tak naprawdę każdy kto posiada stałe źródło dochodu i będzie potrafił je udokumentować. Kredyt zostanie udzielony osobie, która dostaje pieniądze na konto, ale także tej, która pobiera wynagrodzenie np. w kasie zakładu.

Istnieje kilka rodzajów kredytu gotówkowego, z jakim możemy się spotkać. Są to:

 • kredyt konsumpcyjny – środki finansowe przeznaczamy na dobra konsumpcyjne;
 • kredyt w ROR – to tak zwany limit zadłużenia na koncie, kiedy wypłacamy środki większe niż teoretycznie posiadamy na koncie;
 • kredyt na karcie kredytowej – jest wyżej oprocentowany, ale działa na zasadach podobnych do kredyt w ROR.

W większości wypadków banki wymagają zabezpieczenia spłaty kredytu np. poprzez podpisanie przez kredytobiorcę specjalnego oświadczenia.

Pamiętajmy, aby nie wnioskować o kredyt we wszystkich możliwych instytucjach bankowych. Ilość zapytań w krótkim czasie wpływa niekorzystnie na naszą historię kredytową w BIK. Ograniczmy się do 2, 3 ofert, a najlepiej dzięki porównywarce kredytów gotówkowych wybierzmy najbardziej nam odpowiadającą i przygotujmy kompletną dokumentację.

Pamiętajmy także o naszych prawach w związku z podpisywaniem umowy kredytowej. W ciągu 14 dni, bez podania przyczyny, możemy odstąpić od jej podpisania.

Kredyt gotówkowy i związane z nim koszty

Podstawowym kosztem związanym z wzięciem kredytu bankowego są odsetki. Instytucje bankowe podają najczęściej oprocentowanie w skali jednego roku. Oczywiście całkowita wysokość kosztów dodatkowych zależna jest od oferty wybranego banku. Wśród takich kosztów jest prowizja za udzielenie kredytu, która pobierana jest w dniu podpisania umowy lub jest rozłożona na raty.

Bardzo często banki oferują niższe oprocentowania w zamian za wykupienie ubezpieczenia od kredytu lub skorzystanie z innych produktów banku. Nie zawsze jednak jest to rozwiązanie dobre, bowiem czasami koszty tych produktów przewyższają te, które wynikałyby z wyższego oprocentowania. Dlatego też należy zazwyczaj mocno przeanalizować wszystkie za i przeciw przed podpisaniem umowy.

Kredyt gotówkowy Warszawa – raty i oprocentowanie

Rata kredytu gotówkowego jest stała przez cały okres spłaty zobowiązania. Spłacamy kapitał oraz oczywiście odsetki.  Zwykle na początku kredytobiorca spłaca przede wszystkim odsetki, a mniej kapitału. Im bliżej końca spłaty kredytu, ta proporca zmienia się w drugą stronę.

Jeśli zastanawiasz się ile może wynieść Twoja rata, skorzystaj z powyższego kalkulatora kredytu gotówkowego, dzięki czemu znajdziesz najbardziej pasującą do Twoich potrzeb ofertę.

Oprocentowanie kredytu gotówkowego jest niezmienne w całym okresie jego spłaty. Po podpisaniu umowy kredytowej bank wręczy Ci także przygotowany harmonogram spłat zadłużenia. Będą w nim zawarte między innymi kwoty spłacanych rat dla obowiązującego oprocentowania. Oprocentowanie kredytu gotówkowego może ulec zmianie, jeżeli cena pieniądza na rynku międzybankowym się zmieni. W takim przypadku kredytobiorca otrzyma od kredytodawcy nowy harmonogram spłat.

Kredyty gotówkowe – niezbędne formalności

Proces przyznawania kredytu gotówkowego nie jest wcale skomplikowany. Wszystko zależy od poprawności złożenia dokumentacji. W takim przypadku, decyzja o przyznaniu kredytu może nadejść nawet w ciągu 24 godzin. Jeśli musimy poprawiać wniosek, cała procedura może zająć kilka dni.

Ogólnie kwoty przyznawane w ramach kredytu gotówkowego nie są zbyt wielkie, co zazwyczaj wiąże się z tym, że nie jest potrzebne dodatkowe zabezpieczenie rzeczowe.

Aby wypełnić wniosek kredytowy potrzebujemy przede wszystkim posiadać polski dowód osobisty oraz podstawowe informacje na temat miejsca zamieszkania, danych kontaktowych, źródeł oraz wysokości dochodów.

Ile trzeba zarabiać, żeby dostać kredyt gotówkowy? To sprawa indywidualna banku. Przy mniejszych kwotach czasami wystarczy tylko 650 zł. W innych instytucjach czasami wymóg ten przekracza 1000 złotych.

Porównywarka kredytów gotówkowych w Warszawie

Chcesz znaleźć najtańszy kredyt gotówkowy? Zacznij od porównywania ofert banków, mając na uwadze wszystkie koszty związane z jego zaciągnięciem. Dotyczy się to między innymi prowizji oraz składki ubezpieczeniowej. Pomocny może okazać się także ranking kredytów gotówkowych.

Porównywarka kredytów gotówkowych została stworzona przez ekspertów w dziedzinie finansów. To proste w obsłudze narzędzie pomoże Ci w szybki sposób porównać dostępne na rynku oferty banków i wybrać tą najbardziej odpowiednią dla Ciebie.

Wystarczy, że określisz kwotę, na jaką chcesz zaciągnąć kredyt oraz podasz termin, w którym możesz go spłacić. Na podstawie tych danych uzyskasz listę ofert, dzięki której wybierzesz najkorzystniejszy kredyt gotówkowy.

Porównanie kredytów gotówkowych jest bardzo proste, a dodatkowo dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu. Dokładna i samodzielna analiza poszczególnych ofert jest zdecydowanie wygodniejszą opcją niż odwiedzanie każdej z placówek w celu uzyskania ważnych informacji.

Selekcjonując dostępne oferty, z łatwością znajdziesz tani kredyt gotówkowy, który spełni Twoje oczekiwania.

Jak uzyskać kredyt gotówkowy online?

Kredyt gotówkowy online to najwygodniejsza forma uzyskania potrzebnych środków pieniężnych. Dzięki temu nie musisz nawet wychodzić z domu w celu odwiedzenia placówki, w której zamierzasz podpisać umowę.

Wniosek, który jest potrzebny, by móc uzyskać kredyt gotówkowy przez Internet, to czysta formalność i nie zajmuje więcej niż kilkanaście minut. Po jego wypełnieniu otrzymasz telefon on przedstawiciela bankowego, który udzieli Ci dalszych informacji dotyczących kredytu.

Kredyty gotówkowe online cieszą się popularnością, chociażby ze względu na to, że po otrzymaniu pozytywnej decyzji o ich przyznaniu, pieniądze szybko znajdują się na koncie bankowym kredytobiorcy.

Jeżeli Twój wniosek o kredyt zostanie odrzucony, możesz szukać wsparcia finansowego w placówkach pozabankowych. Korzystając z usług tych instytucji, możesz ubiegać się o kredyt gotówkowy online bez zaświadczeń. Decydując się na to rozwiązanie, warto także dokładnie przyjrzeć się ofertom firm pozabankowych.