Kredyt mieszkaniowy Banku Millenium pozwoli Ci na wybranie wymarzonej działki, domu lub mieszkania. Zawnioskuj o kredyt i czekaj na kontakt przedstawiciela banku. Załatw formalności i ciesz się swoim nowym własnym gniazdkiem.

szukasz KREDYTu HIPOTECZNego Z NISKĄ RATĄ?

383 ZŁ

za każde pożyczone 100 tys. zł.

Zapytaj eksperta finansowego
o najkorzystniejszą ofertę!

Wypełnij prosty formularz!
Ekspert skontaktuje się z Tobą!

  Informujemy, że wysyłając formularz korzystasz z usługi kojarzenia z Partnerem - pośrednikiem finansowym. Twoje dane kontaktowe zostaną przekazane do NOTUS Finanse S.A. w celu nawiązania przez NOTUS kontaktu telefonicznego dotyczącego oferty produktowej instytucji finansowych współpracujących z NOTUS. Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. dotycząca przetwarzania danych osobowych.

  Millenium Bank Kredyt Hipoteczny

  Kredyt hipoteczny w Millenium powinien zostać przeznaczony przede wszystkim na zakup mieszkania lub domu. Bank, w ofercie kredytów hipotecznych posiada trzy produkty, które tylko z pozoru nieznacznie się od siebie różnią. Tak naprawdę pozyskane w ten sposób środki, mogą służyć zupełnie różnym celom:

  • Kredyt hipoteczny — ten rodzaj kredytu najczęściej zaciągany jest na zakup domu lub mieszkania. Jednak pieniądze pochodzące z kredytu hipotecznego można również przeznaczyć na budowę, remont lub modernizację domu oraz na refinansowanie kredytu mieszkaniowego.
  • Pożyczka hipoteczna — to idealnie rozwiązanie dla osób, które posiadają już własną nieruchomość. Pożyczone w ten sposób środki można wykorzystać na dowolnie wybrany przez siebie cel.
  • Kredyt konsolidacyjny — zaciągany na spłatę pozostałych zobowiązań. Wysokość finansowania może sięgać nawet do 80% wartości posiadanej nieruchomości.

  Jakie są największe zalety kredytu hipotecznego Millenium Banku? Po pierwsze bank nie pobiera żadnej prowizji za uruchomienie kredytu. Dodatkowo, możemy sfinansować nawet do 90% wartości nieruchomości. Niewątpliwie po stronie plusów tego produktu, są także niskie marże dla stałych klientów banku Millenium, a także możliwość wzięcia tzw. wakacji kredytowych raz w roku. To świetna opcja dla każdego, kto chce odetchnąć w jednym miesiącu i zamiast np. na ratę kredytu, przeznaczyć kwotę na właśnie wakacje.

  Kredyt hipoteczny Bank Millenium

  Kredyt mieszkaniowy Millenium to oczywiście szereg dokumentów niezbędnych do uruchomienia kredytu. Każdy bank ma swoje wymagania odnośnie osób wnioskujących o kredyt w tym banku. Dlatego też, aby zawnioskować o kredyt mieszkaniowy Millenium należy przygotować:

  • dokument tożsamości,
  • wniosek o udzielenie informacji o kredycie,
  • zaświadczenie o zatrudnieniu i wysokości dochodów,
  • wyciągi z rachunku bieżącego za okres ostatnich 3 miesięcy,
  • szacunkowa wycena nieruchomości,
  • odpis z księgi wieczystej nieruchomości, która ma stanowić zabezpieczenie kredytu.

  Co więcej, jeśli zabezpieczeniem ma być niezabudowana działka lub dom jednorodzinny potrzebne będą jeszcze takie dokumenty jak:

  • ostateczne pozwolenie na użytkowanie,
  • wyrys z rejestru gruntów lub kopia mapy ewidencyjnej,
  • zaświadczenie lub wypis z planu zagospodarowania przestrzennego potwierdzające przeznaczenie nieruchomości.

  Sprawdź placówki bankowe Millenium w Warszawie -> KLIK

  KREDYT MIESZKANIOWY
  W BANKU MILLENIUM

  Własne cztery kąty, szybko
  i bez prowizji!
   (RRSO 4,54%)

  ZREALIZUJ SWOJE PLANY MIESZKANIOWE, DZIĘKI WSPARCIU PROFESJONALNYCH SPECJALISTÓW KREDYTOWYCH

  • 0% prowizji za udzielenie kredytu
  • 0% za wcześniejszą spłatę dla nowych umów
  • wakacje kredytowe raz w roku

  Na co możesz przeznaczyć kredyt hipoteczny?

  • zakup mieszkania/domu na rynku pierwotnym/wtórnym
  • budowę/rozbudowę domu
  • remont/modernizację
  • refinansowanie kredytu mieszkaniowego

  Kredyt hipoteczny Millenium opinie

  Znaczna większość Klientów banku Millenium chwali sobie bank i jego obsługę. Wielką zaletą tego banku jest fakt, że placówki są czynne także w soboty, co znacznie ułatwia kontakt i daje osobom pracującym do późnych godzin idealną możliwość załatwienia spraw także w soboty.

  Czas oczekiwania na decyzję kredytową może różnić się od aktualnego popytu na produkty bankowe, jednak większość osób mimo czasami dłuższego czasu oczekiwania, jest zadowolona z obsługi samego kredytu, co czyni kredyt mieszkaniowy Millenium jednym z najczęściej wybieranych przez Polaków produktów finansowych.

  Bank Millenium – kredyt na mieszkanie

  Do czasu wpisu hipoteki do księgi wieczystej na rzecz Banku Millennium ustanawia się tzw. przejściowe zabezpieczenie kredytu. Standardowo w Banku Millennium jest nim prowizja za podwyższone ryzyko pobierana do momentu ustanowienia hipoteki.

  Udzielenie kredytu z LTV (stosunek całkowitej kwoty kredytu hipotecznego do wartości nieruchomości, będącej przedmiotem zabezpieczenia) w wysokości powyżej 80%, ale nie więcej niż 90%, możliwe jest wyłącznie przy dodatkowym zabezpieczeniu w postaci ubezpieczenia ryzyka wysokiego LTV.

  Kredyt mieszkaniowy Millenium – zawnioskuj online

  Kredyty hipoteczne Warszawa to platforma pozwalająca na zawnioskowanie o kredyt hipoteczny w Millenium Banku przez internet. Wejdź we wniosek, wypełnij podstawowe pola i czekaj na kontakt eksperta bankowego. Ten pokieruje Cię odpowiednio jakie dokumenty powinieneś przygotować i do którego oddziału udać się w celu dalszego procedowania wniosku.