Kredyt hipoteczny w Banku Citi Handlowy to jeden z popularniejszych produktów finansowych polegających na finansowaniu zakupu nieruchomości: domu, mieszkania lub działki.

szukasz KREDYTu HIPOTECZNego Z NISKĄ RATĄ?

383 ZŁ

za każde pożyczone 100 tys. zł.

Zapytaj eksperta finansowego
o najkorzystniejszą ofertę!

Wypełnij prosty formularz!
Ekspert skontaktuje się z Tobą!

  Informujemy, że wysyłając formularz korzystasz z usługi kojarzenia z Partnerem - pośrednikiem finansowym. Twoje dane kontaktowe zostaną przekazane do NOTUS Finanse S.A. w celu nawiązania przez NOTUS kontaktu telefonicznego dotyczącego oferty produktowej instytucji finansowych współpracujących z NOTUS. Klauzula informacyjna NOTUS Finanse S.A. dotycząca przetwarzania danych osobowych.

  Citi Bank Handlowy oferuje Kredyt hipoteczny, który nie wymaga ubezpieczenia, co znacznie wyróżnia tę ofertę na tle dostępnych usług. Dodatkowo ogromnym atutem Kredytu hipotecznego jest bardzo wysoka maksymalna wartość zadłużenia, bank przewiduje udzielenie maksymalnie kredytu o wartości 3 000 000,00 złotych, przy czym należy pamiętać, że kredyt nie może przekroczyć 80,00% wartości nieruchomości. Citi Bank Handlowy nie wymaga ubezpieczenia, jednak udostępnia szereg produktów tego typu, dostępnych dla zainteresowanych Klientów.

  Oprocentowanie kredytu hipotecznego uzależnione jest od referencyjnej stopy procentowej Narodowego Banku Polskiego, która jest zmienna o czym warto pamiętać przed podpisaniem zobowiązania. Marża kredytu dostosowana jest do indywidualnych warunków Klienta, w tym m.in. od wysokości kredytu, zdolności kredytowej oraz historii kredytowej usługobiorcy.

  KREDYT MIESZKANIOWY
  W CITI HANDLOWY

  Chcę kupić gotowy dom lub mieszkanie.

  • Finansowanie nieruchomości na rynku pierwotnym (nieruchomość wybudowana/gotowa) i wtórnym.
  • Refinansowanie kredytu mieszkaniowego w innym Banku.
  • Kwota kredytu nawet do 3 000 000 zł (do 80% wartości nieruchomości).

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 3,64%

  POŻYCZKA HIPOTECZNA

  Mam mieszkanie i potrzebuję dodatkowej gotówki na realizację planów.

  • Pieniądze na dowolny cel, konsolidacja innych kredytów.
  • Kwota pożyczki do 2 000 000 zł (do 70 % wartości nieruchomości).
  • Długi okres spłaty – aż do 20 lat.

  Rzeczywista roczna stopa oprocentowania: 5,04%

  Citi Handlowy – Kredyt na mieszkanie

  Kredyt hipoteczny w Citi Handlowym to jeden z ulubionych produktów finansowych Polaków. Dzięki możliwości finansowania w ramach niniejszego kredytu, kupisz swoją wymarzoną działkę, dom lub mieszkanie. Rozpocznij proces wnioskowania o kredyt hipoteczny już teraz. Wyślij wniosek online i czekaj na kontakt eksperta, który przeprowadzi Cię przez procedurę uruchamiania kredytu.

  Kredyt hipoteczny to bardzo poważna decyzja, jedna z najważniejszych w dorosłym życiu każdego Polaka. Dlatego też warto wybrać najlepszą opcję. Jeśli masz wątpliwości, wypełnij wstępny wniosek i spotkaj się z doradcą bankowym. Możesz również umówić się na spotkanie z jednym z naszych doradców, którzy porówna dla Ciebie najlepsze dostępne na rynku opcje.

  Zajmujemy się porównywaniem i pomocą w doborze najkorzystniejszych ofert kredytów hipotecznych na rynku finansowym w Polsce. Kredyty mieszkaniowe Warszawa to obecnie jeden z najbardziej rozchwytywanych produktów.

  Na naszej stronie znajdziecie Państwo szereg najważniejszych informacji na temat tego typu usług, co pomoże Wam wybrać najlepszą opcję.

  Nie pośredniczymy w udzielaniu kredytów, a prezentujemy najlepsze opcje. Sami możecie wybrać interesującą Was ofertę kredytu hipotecznego i wypełnić wniosek online, bez wychodzenia z domu. Doradcy bankowi sami skontaktują się z Tobą i omówią kwestie związane z przydzieleniem ewentualnego kredytu.