Zapraszamy do korzystania z naszego forum kredytowego. Rozpocznij dyskusję lub dołącz do istniejącej konwersacji. Jeśli masz pytania dotyczące kredytów: hipotecznych, gotówkowych, kont bankowych lub pożyczek pozabankowych – pisz i poczekaj na odpowiedź eksperta.

UWAGA! TO JEDNO Z NIEWIELU FOR, NA KTÓRYCH NIE MUSISZ SIĘ REJESTROWAĆ BY NAPISAĆ POSTA! MIMO TO, ZACHĘCAMY DO REJESTRACJI I BIEŻĄCEGO KOMENTOWANIA.

Konto bankowe w Santander

Cytat

Cześć, czy ktoś z Was użytkował konto w Santander? Chodzi o to, że miałem cały czas konto w Eurobanku ale banki się połączyły. Trochę jestem zielony jeśli chodzi o logowanie, robienie przelewów. Nie jestem przyzwyczajony. Ktoś coś pomoże?

Cytat

Cześć!

Warto zerknąć na oficjalne Q&A dotyczące bankowości w Santanderze.

Niemniej, jeśli to nadal nie rozwiewa wątpliwości, po prostu najlepiej udać się do placówki bankowej i podpytać na miejscu.

 

My także możemy odpowiedzieć na jakieś pytania, ale muszą być bardziej skonkretyzowane.

 

Pozdrawiamy!

 

Link do Santandera: https://www.santander.pl/klient-indywidualny/kontakt/pytania-i-odpowiedzi-bankowosc-internetowa

Forum kredytowe

Forum kredytowe to świetne rozwiązanie dla każdego, kto nie jest zdecydowany na konkretny produkt finansowy. Dzięki konwersacji z ekspertami i innymi użytkownikami forum, możemy w łatwy sposób wybrać odpowiednie dla nas rozwiązanie. Jesteśmy tutaj, by pomóc Ci zdecydować się na właściwy ruch.

U nas możesz uzyskać informacji na temat wszystkich produktów finansowych takich jak: kredyty hipoteczne, kredyty gotówkowe, kredyty konsolidacyjne, konta bankowe dla osób fizycznych, konta bankowe dla firm, chwilówki, szybkie pożyczki ratalne.

Obsługiwane obszary: Warszawa, Błonie, Grodzisk Mazowiecki, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Łomianki, Marki, Nowy Dwór Mazowiecki, Milanówek, Ożarów Mazowiecki, Płock, Otwock, Piaseczno, Pruszków, Radom,Sochaczew, Wołomin, Ząbki, Żyrardów, Katowice, Kraków, Wrocław, Rzeszów, Lublin, Szczecin, Gdańsk, Olsztyn, Bydgoszcz, Białystok, Łódź, Opole.

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI: